beauty77.pl

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w zdecydowane i pewne siebie kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników dobrej bielizny, winien być materiał, gdyż to on zaświadcza o komforcie używania jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o jakości oraz także o tym czy wypełni swoją funcję w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas chwilach
Stroje bieliźniane produkowane są najczęściej z
tkanin naturalnych oraz tych sztucznych. Jeśli chodzi o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość delikatność włókien. Wyróżnić można dwa rodzaje bawełny- czesana i superczesana.Oby dwie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle zwiewna ale również sprawia że nasza skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także delikatne oraz elastyczne. Jednak w dzisiejszym świecie mody produkty naturalne często zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku też tak jest. Przykładem może być elastan który od długiego czasu jest udoskalany i ciągle pozyskuje spore zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niesłychanie powiewny.

Beauty 77