bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to określenie stosunkowo względne. Jak możemy je z kategoryzować? Jak najbardziej poprzez metal, z jakiego zostały wykonane, a także jakie dodatki użyto. Teraz natomiast sporządzimy kategoryzację pod kątem rodzaju biżuterii.
Naszyjniki – kochane od lat, tak samo przez dziewczyny oraz panów. Subtelna zawieszka na łańcuszku zazwyczaj noszona na piersi to kwintesencja damskiego piękna.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj nie tylko damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Z reguły tworzy się je ze srebra. Odróżniamy wiele rodzajów zapięć, na przykład Klasyczny. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane pod względem produkcji z branży jubilerskiej.
Sygnety (pierścionki) od lat ozdabiają nie tylko damską dłoń. Wyróżniamy te klasyczne ,ale także wzory ze zdobieniami. Bardzo często mają jakąś symbolikę.
Bransoletki – delikatne łańcuszki jakie dziewczyny z reguły noszą na nadgarstek, choć czasami również na nodze, w ostatnich czasach pozostaje to niezwykle „cool”
Beads – rodzaj, jaki przywędrował do naszego kraju z pięknych Włoszech. Korale nasuwane są w tym systemie na mocną bransoletkę z zapięciem. Dzięki temu, że są one występują w ogromnej kombinacji typów niemalże każda kompozycja pozostaje inna.
Na świecie znalazła swoje miejsce także edycja wywodząca się w USA. Gdzie charms są podwieszane do ogniw bransoletki za pomocą malutkiego karabinka. Przyjęły one nazwę charmsy.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścieni. Ostatnio zdecydowanie zyskały popularności. Wszystkie pary marzą mieć modele spersonalizowane ponadto romantyczną dedykacją.
Zegarki – tutaj prezentowana ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Bardzo często kupowana również przez mężczyzn. Decydujący jest nie tylko surowiec, ale również mechanizm.
Typów biżuterii jest całkiem dużo. Jeśli już dokonujemy wyboru czasem warto poszukać małą firmę jubilerską. Produkty będą niebagatelnie lepszej jakości, co więcej także delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020