producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie platerowane, albo też złote? Które z nich wybieramy najczęściej? Ta walka znana jest już nie krótko w tej branży. Dziś postaramy się rozprawić na ten temat. Jednak problem nie będzie to aż tak proste jak się wydaje. Powyżej wymienione gatunki biżuterii posiadają ciekawe minusy, ale także poważne plusy użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj produkuje się ją z czystego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny jest znacznie droższa. Tworzy się ją obrabiając rudy metali. Pozostaje dużo dostojniejsza oraz właśnie z tego powodu chętnie kupują ją klienci bogatsi. Również istotne jest lokalizacja jej zbytu, najczęściej są to sklepy jubilerskie. Jest odpowiedni zaprezentowana w oświetlonych, gablotach. W takcie jej nabywania zazwyczaj dostaniemy eleganckie pudełko. W jubilerskim salonie obsługa klienta na pewno będzie milsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby złotnicze ze szlachetnych metali o czym także nie powinniśmy nie pamiętać, nie powodują uczuleń.
Sztuczna biżuteria – jest zazwyczaj wytwarzana ze połączenia pospolitych metali i plateruje się ją nieznaczną warstwą srebra. Sztuczne wyroby w miarę po czasie rysują się i kobiety kupują nowe. Ich najwybitniejsza zaleta to Z pewnością niska cena produkcji. Z przykrością stwierdzamy, że potrafi uczulać, bardzo często produkty z domieszką chromu. Co ważne modele takiej biżuterii pozostają nadzwyczaj piękne z uwagi na stop, zwyczajnie zdecydowanie łatwiej ją wyprodukować. Zestawy tutaj najczęściej złożone są z 2 części – – naszyjnika i kolczyków.
Kończąc biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykończona, a także nie powoduje uczuleń. Jednak jest znacznie w wyższej cenie, ponadto nie niszczy się w takim tempie jak platerowana. Jednakże kolekcje biżuterii sztucznej pozostają wymyślniejsze i tańsze. Jaki gatunek pozostaje lepszy? W naszej opinii sztuczna.

Producenci dodatkow