slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe terminy nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: milość, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie akceptują postawy na zabój zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mówią w połowie pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby obecny facet czasami stawiał opory, bywał nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom również pragną zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom pięknych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze lub większe potrzeby, aby pamiętać jakie z nich są najistotniejsze i na nich skup się najmocniej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba podtrzymywać często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna